walentynki prezent dla niego
Książki na Walentynki dla mężczyzny

Książki na Walentynki dla mężczyzny

Walentynki prezent dla niego (https://www.taniaksiazka.pl/t/prezent-na-walentynki-dla-niego) warto kupić wcześniej. Nie warto odkładać zakupów na ostatnią chwilę, ponieważ może się okazać, że w sklepach nie ma już nic ciekawego. Walentynki nie są świętem ruchomym. Zawsze wiadomo, kiedy można spodziewać się ich obecności w kalendarzu, dlatego już w połowie stycznia warto poszukać ciekawych inspiracji. Do nich to mogą zaliczać się książki. Tych nigdy nie brakuje w sklepach, a często przedstawiają one bardzo interesujące mężczyzn sytuacje.

“Mundial opowieści niesamowite”

Mundial to dla wielu mężczyzn wielkie święto. Niektórzy śmieją się, że jest to jedyny okres, który występuje raz na kilka lat, kiedy to panie będą miały w końcu spokój od swoich mężczyzn. Tym razem autorka książki postanowiła skupić się na historiach, jakie związane są z tym wielkim, narodowym światem, widzianych oczyma piłkarzy, którzy występują na arenach międzynarodowych. Yvette Żółtowska-Darska pokazuje wiele znakomitych osobistości. Oto Leo Messi, Cristiano Ronaldo, Neymar, Luis Suárez, a także Zinedine Zidane, Ronaldo, Diego Maradona. Chyba wszyscy chociaż raz mieli do czynienia z takimi nazwiskami. Co mogło im się przydarzyć na Mundialu? Z czym musieli się borykać, chcąc zdobyć to najważniejsze trofeum dla siebie, a także dla swojej drużyny, narodu, który na nich liczył? Książka zaskakująca, która na pewno spodoba się wszystkim fanom piłki nożnej.

“Jak przestać się martwić i zacząć żyć”

Jeżeli ktoś odczuwa, że martwi się zbyt dużo (czyli bardzo duża ilość polskiego społeczeństwa), to znaczy, iż nie miał on w swojej ręce tej oto właśnie książki. Poradnik, który jest numerem jeden już od wielu, wielu lat. Sam autor – Dale Carnaig – od wielu lat nie żyje, a książkę napisał długo przed swoją śmiercią. Był on amerykańskim pisarzem, głównie z zakresu psychologii. To właśnie on pokazuje ludziom, że zamartwianie się jest nałogiem, którego można pozbyć się z życia. Trzeba tylko wiedzieć jak działać, aby móc w końcu zapanować nad zamartwianiem się.