walentynki prezent dla niego
Walentynkowe prezenty dla niego

Walentynkowe prezenty dla niego

Walentynki prezent dla niego może mieć różną formę. Wszystko tak naprawdę zależne jest od tego, jakie dokładnie upodobania ma mężczyzna. Zawsze warto je wziąć pod uwagę, aby mieć pewność, że zawsze trafi się w gust ukochanej osoby. Jeżeli facet lubi czytać książki, to ciekawa lektura będzie dobrym pomysłem. Jeżeli tym bardziej lubi książki sensacyjne, thrillery, to pakiet książek od Remigiusza Mroza będzie jedną z najlepszych propozycji, która z pewnością go uraduje.

Pakiet: Nieodnaleziona, Nieodgadniona

“Nieodnaleziona” to część pierwsza, która pozwala poznać historię Damiana. Mężczyzna dziesięć lat wcześniej stracił ukochaną osobę. On po dotkliwej bójce trafił do szpitala, a Ewa po prostu zniknęła. Nikt nie wiedział co się z nią stało. Damian już przestał wierzyć, że kobieta się odnajdzie. Do czasu, aż pewnego dnia, na jednym z portali społecznościowych zauważa zdjęcie poszukiwanej kobiety, która do złudzenia przypomina mu Ewę. Mężczyzna uważa jednak, że jest to tylko złudzenie optyczne jego umysłu. Tylko że ktoś umieszcza kolejne zdjęcie, które wiele lat temu wykonał sam Damian. On nikomu tej fotki nie pokazał, to jak ona trafiła do internetu? Czy to znak, że jego ukochana żyje? Główny bohater postanawia wyjaśnić tą sprawę, nie zdając sobie sprawy z tego, że właśnie pakuje się w wielkie tarapaty.

“Nieodgadniona” pokazuje Damiana rok po tym, co wydarzyło się w części pierwszej. Mężczyzna zaczyna powoli wychodzić na prostą. Kasandra z kolei ucieka od męża psychopaty. Ucieka za granicę, gdzie układa sobie życie z synem na nowo. Tylko że pozorne szczęście nie trwa długo. Jej syn nie wraca do domu. Kasandra jest zrozpaczona. Czuje, że będzie musiała powrócić do Polski, chociaż grozi jej niebezpieczeństwo. Będzie musiała stanąć twarzą w twarz z człowiekiem, któremu zniszczyła życie. Zdaje ona sobie sprawę, że tylko w ten sposób będzie mogła dowiedzieć się, gdzie tak naprawdę znajduje się jej syn. Tylko czy druga strona będzie chciała z nią rozmawiać?