walentynki prezent dla niego
Prezent dla niego

Prezent dla niego

Jaki byłby ten świat bez mężczyzn? Nijaki. Chyba tak można odpowiedzieć w skrócie. Tak, panowie nie raz i nie dwa dają swoim paniom mocno popalić, ale czy można się na nich złościć z tego powodu? Oczywiście, że nie. Warto sobie w takich momentach przypomnieć, jak to mężczyźni są nam bardzo pomocni. Ze spokojem można więc kupić Walentynki prezent dla niego w księgarni internetowej, pokazując mu swoją miłość. Takim prezentem może być chociażby książka. Dobra lektura korzystnie wpływa na relaks i spokój.

“Trzynasty dzień tygodnia. Milicjanci z Poznania. Tom 2”

Zaskakująca książka Ryszarda Ćwirleja. Dlaczego? Ponieważ powraca on do 1981 roku, kiedy to został wprowadzony stan wojenny. Można by więc powiedzieć, że tematyka bardzo przykra. Z pewnością tak jest. W szczególności, jeżeli weźmie się pod uwagę pamięć ludzi, którzy doświadczyli tamtych wydarzeń. Tylko że sam autor chciałby pokazać pewne wydarzenia, odnoszące się do Poznania, w nieco bardziej humorystyczny sposób. Dzięki temu czytelnicy spojrzą na te wydarzenia z nieco innej perspektywy. Grupa milicjantów wysłana na jedno z poznańskich osiedli, by aresztować działacza „Solidarności” znajduje w sąsiednim mieszkaniu ciało zastrzelonego mężczyzny. Okazuje się, że w innej części Poznania dochodzi do podobnej zbrodni. Rozpoczyna się śledztwo, które wielu osobom może kojarzyć się z …dużą ilością przelanego bimbru.

“Niechciany gość”

Shari Lapena i jej wciągający thriller psychologiczny, który zaczyna się zaskakująco niewinnie. Oto piękny pensjonat znajdujący się w górach. Przybywa do niego grupa gości. Nikt (oprócz Dany i Matthew) nie jest ze sobą związany. Ta dwójka nie widzi poza sobą świata. Reszta ma duże lub mniejsze problemy, których chcą pozbyć się podczas wypoczynku. W wyniku intensywnych opadów śniegu, hotel zostaje odcięty od świata. Kolejnego poranka Dana zostaje znaleziona martwa u podnóża schodów. Wszyscy są przekonani, że to niefortunny wypadek. Tylko że kolejno pojawiające się ciała świadczą przeciwko temu. Kto jest mordercą?